تبلیغات
درب‌های ضد سرقت و کمدهای بایگانی - دکوراسیون آشپزخانه با قفسه و کمد دیواری
 
درب‌های ضد سرقت و کمدهای بایگانی
انواع درب‌های ترک، درب های ضد سرقت و قفسه های بایگانی
                                                        
درباره وبلاگ

درب‌های ترک و درب‌های ضد سرقت ترک نسل جدیدی از درب‌ها هستند که علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و جذابی که دارند، از امنیت و ایمنی بسیار بالایی نیز برخودار هستند.
مدیر وبلاگ : سهیل سینا
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دکوراسیون آشپزخانه با قفسه های دیواری
دکوراسیون آشپزخانه با قفسه های دیواری

در اکثر طراحی هایی که برای دکوراسیون آشپزخانه صورت می گیرد از قفسه برای دکور استفاده می شود. قفسه ها فضایی را برای قرار گرفتن ظروف و لوازم آشپزخانه فراهم می کنند. در این طراحی نیز برای آشپزخانه از قفسه استفاده شده است که امکان دسترسی راحت تر را برای فرد مهیا می کند. غیر از این در زیبایی آشپزخانه نیز نقش دارد. از قفسه ها می توان به عنوان یک دکور بدون پوشش شیشه ای استفاده نمود تا به زیبایی آشپزخانه افزوده شود.

دکوراسیون آشپزخانه با کمد های دیواری
دکوراسیون آشپزخانه با کمد های دیواری

در این طراحی از کمد هایی همانند کابینت استفاده شده است. این کمدهای دیواری دارای محلی برای قرار گیری لوازم و ظروفی هستند که به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند. نقش دیگر کمد های دیواری مانند قفسه ها است و برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا در زیر این کمد ها نور پردازی انجام می گیرد تا نور لازم را برای فضای زیر کمد فراهم کند.

دکوراسیون آشپزخانه با قفسه های دیواری
دکوراسیون آشپزخانه با قفسه های دیواری

نوعی دیگر از قفسه ها در طراحی این آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است. در طراحی این قفسه های دیواری که دارای درب شیشه ای است که همانند یک بوفه قابل استفاده است. در کنار این قفسه های دیواری از یک قفسه تک برای قرار دادن مجسمه و دیگر عناصر تزیئنی استفاده شده است و در زیبایی این آشپزخانه موثر بوده است. استفاده از فضاهای منفی به صورت خلاقانه به زیبایی این آشپزخانه کمک زیادی کرده است.

دکوراسیون آشپزخانه با کمد های دیواری
دکوراسیون آشپزخانه با کمد های دیواری

در طراحی نوعی دیگر از کمدهای دکوری برای زیبایی و استفاده از فضا از خلاقیتی هوشمندانه استفاده شده است. از نوری که در زیر کمد دکوری که برروی دیوار نصب شده برای نور پردازی تلویزیون استفاده شده است. این طراحی در واقع نوعی استفاده چند منظوره برای یک عنصر تزینی و کاربردی است. آن چنان که محیط آشپزخانه را با محلی که در آن غذا صرف می شود و امکان استراحت را در حین دیدن تلویزیون مهیا می کند با هم مرتبط می کند.

نوع مطلب : ابزارهای بایگانی، 
برچسب ها : دکوراسیون، دکوراسیون آشپزخانه، قفسه و کمد دیواری، کمد دیواری، قفسه،
لینک های مرتبط : کمد ریلی، کانتر آشپزخانه،