تبلیغات
کمد بایگانی - کمد بایگانی ریلی

درباره ما

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

کمد بایگانی ریلی

ابزارهای بایگانی

کمد ریلی مکانیکی

کمد ریلی مکانیکی یکی از تجهیزات پرکاربرد و معمول در قفسه بندی کردن و بایگانی اسناد و مدارک شرکت ها و سازمان هاست که نسبت به روش های قدیمی بایگانی با قفسه بندی ثابت مزایای زیادی دارد. راهروهای ثابت کمد های ریلی مکانیکی فضای بسیار کمتری را نسبت به قفسه بندی های ثابت اشغال می کنند؛ از این جهت ظرفیت نگهداری آنها نیز بیشتر از قفسه بندی ثابت می باشد، که البته این ظرفیت بر اساس محیط و نحوه چیدمان آن تا بیش از هشتاد درصد خواهد رسید.

کمد ریلی مکانیکی
کمد ریلی مکانیکی

با توجه به اینکه کمد های ریلی مکانیکی با نیروی انسانی حرکت می کنند، در قفسه های ریلی مکانیکی وارش از گیربکس استفاده شده است که با ضریب تبدبل بالا به سهولت امکان حرکت یونیت ها را میسر می سازد و باعث افزایش بهره وری نیروی انسانی می شود. علاوه بر این امکان تولید این یونیت ها در طول و ارتفاع بالا را نیز ممکن می سازد.

کمد ریلی مکانیکی
کمد ریلی مکانیکی

انواع کمد های ریلی

کمد های ریلی می توانند به صورت سفارشی با اندازه های گوناگون، طرح ها و رنگ های متفاوت تولید شوند و با امکان مونتاژ و دمونتاژ به صورت کامل قابلیت تغییر مکان و تغییر اندازه را خواهند داشت.

مزیت دیگر کمد ریلی مکانیکی، امنیت بالای آن برای اسناد و مدارک با استفاده از درب و قفل مرکزی است. این کمد ها با قابلیت کنترل گردش هوا نیز باعث افزایش طول عمر اسناد می شوند.


انواع کمد های ریلی
انواع کمد های ریلی

تاریخچه کمد ریلی مکانیکی

کمد ریلی مکانیکی از دوره پهلوی در ایران مورد استفاده قرار می گرفت. اولین قفسه ریلی ایران در دهه چهل نصب و راه اندازی شد و تا سال های قبل از انقلاب کم و بیش در نهاد هایی مانند آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می گرفت.

متاسفانه در سال های بعد علی رغم افزایش درخواست برای استفاده از کمد ریلی، تولید کننده ها اقدام به تولید قفسه های ریلی با حداقل کیفیت و قیمت نمودند و این سیکل معیوب کماکان ادامه دارد لذا شرکت صنعت سازان وارش با علم به این موضوع در سال ۱۳۸۲ پس از چندین سال مطالعه در خصوص بازار این محصول در کشور پا به عرصه گذاشت و توانست با تغییر نظر مدیران تصمیم ساز به جای خرید با نازل ترین قیمت، فرهنگ خرید سیستم های بایگانی با بالاترین کیفیت ممکن را نهادینه سازد که حاصل این امر اجرای کلیه پروژه های ملی کشور از سال ۱۳۸۲ توسط هلدینگ صنعت سازان وارش می باشد.

تاریخچه کمد ریلی مکانیکی
تاریخچه کمد ریلی مکانیکی


منبع:varashco.com


شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

  • مدیر سایت:سهیل سینا

  • تاریخ امروز:

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: